W blueprint.pl tworzymy i produkujemy na zlecenie klienta elementy reklamowe, znakowanie sitodruku, kasetony świetlne i inne.

biuro@blueprint.pl

Jak pracujemy i przygotowujemy wyceny...

BLUEPRINT.PL oferuje profesjonalne usługi m.in. frezowania elementów na obrabiarce CNC, sitodruk na elementach konstrukcyjnych i reklamowych, produkcję reklam np. kasetonów świetlnych, logo zewnętrznych i wewnętrznych, elementów dekoracyjno-reklamowych, produkcję elementów konstrukcyjnych tj. tablice ogłoszeń, tablice informacyjne oraz wycinanie szablonów malarskich

 

Tworzymy rzeczy nietuzinkowe, małoseryjne, często o dużym stopniu złożoności. Do każdego zlecenia, projektu reklamowego podchodzimy indywidualnie - dlatego nie mamy "sztywnego" cennika.

 

Jak wyceniamy projekty:

 

Cena jest składową kilku elementów i zależy między innymi od:

  • wielkości serii (produkcji)

  • czasu potrzebnego na wykonanie zlecenia

  • materiałochłonności

  • firm zewnętrznych, z którymi kooperujemy

  • dostępności określonego materiałów

 

Za każdym razem przygotowujemy indywidualną wycenę pod dany projekt, a Ty decydujesz czy nam go zlecasz czy nie.

 

Pisząc do nas prosimy o dołączenie projektu (szkicu), pomocnym jest również określenie ilości itd. Są to rzeczy, które pomagają nam w przygotowaniu rzetelnej oferty.

 

Po zaakceptowaniu wyceny i ustaleniu wszystkich dodatkowych spraw (np. kosztów transportu) - poprosimy o wpłatę zaliczki na podstawie faktury. Po zaksięgowaniu zaliczki przystąpimy niezwłocznie do realizacji zlecenia.

 

Zlecenia, które nie zostaną opłacone  nie będą przez nas realizowane - musisz zrozumieć, że produkujemy rzeczy pod konkretne zamówienie, które w przypadku rezygnacji nie sprzedamy innemu klientowi.

 

Serdecznie zapraszamy do kontaktu - z przyjemnością odpowiemy mailowo lub telefonicznie na zapytanie ofertowe.

KONTAKT

Dane firmy:

Jesteśmy na FB:

Partnerzy:

GMG Sp. z o.o.

ul. Gospodarcza 2

41-214 Sosnowiec

NIP 644-348-02-55

 

biuro@blueprint.pl

www.blueprint.pl, 2023